Stratejik Oyun Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnterneti %320 hızlandırma (DownLoad ve upload ı etkilemez)

İnterneti %320 hızlandırma (DownLoad ve upload ı etkilemez) Empty İnterneti %320 hızlandırma (DownLoad ve upload ı etkilemez)

Mesaj  wdffg Paz Eyl. 20, 2009 10:53 pm

Merhaba arkadaşlar uzun bi arastırmadan sonra interneti %320 hızlandırmanın yolunu 2 yolla buldum...

1.Yol=> Accelerate 4.0 2k3 Programı

Accelerate 2k3 programı internete serilik ve bağlantı önceliği kazandırır.Flim izleyen çoğu insan Flim şeridinin yavas dolmasından şikayetci işte bu program bunu engelliyor.Ama ben size şuanlık sadece 15 Trial versiyonu verebiliorm.

Bir internet hızlandırıcısı olan Accelerate ile bağlantı hızını %300 arttırabilir,dosyaları daha hızlı ebilirsiniz.Yazılım tüm internet tarayıcılarını destekliyor.Ayrıca; * Çevirmeli Bağlantı * Kablolu Bağlantı * ADSL Bağlantısı * Yerel Ağları (LAN)destekliyor.

Boyut : 1.03 Mb

Accelerate 4.0 2K3 DownLoad

2.Yol=>Windows Xp Professional %80 internet hızını kullanıyor. Internetinizin
hızını %20 çoğaltabilirsiniz.

1. Adım : Başlat > Çalıştır > gpedit.msc
2. Adım : bilgisayar yapılandırıcısı > yönetim şablonları > ağ > QoS paket zamanlayıcısı > ayarlanabilen bant genişliğini sınırla > özellikler> etkin > bant genişlik sınırı = 0 > uygula > tamam" yapmanız yeterli
wdffg
wdffg
-adмιŋιsтяaтσя-
-adмιŋιsтяaтσя-

Takım : 4
Ruh Hali : 6
Reputatio : -1

Karakter Sayfası
İstatistik İstatistik:
İnterneti %320 hızlandırma (DownLoad ve upload ı etkilemez) Imgleft100/100İnterneti %320 hızlandırma (DownLoad ve upload ı etkilemez) Emptybarbleue  (100/100)

https://stratejik.forumdizini.com